Aš – Aistė, o čia mano kūrybinė erdvė „Perfect Match“

Tikriausiai dauguma kūrybininkų ir tekstų rašytojų savo darbą pavadintų pašaukimu, o man nutiko priešingai – į šią sritį nėriau visai atsitiktinai. Anuomet dar studentė, krimtusi teisės ir politikos mokslus universitete, tapau kelių sėkmingai augančių internetinių portalų redaktore, vėliau dirbau leidybos srityje, žiniasklaidoje. 

Kai galvoje jau kirbėjo mintis išbandyti kažką naujo, gyvenimas ir vėl pametėjo pasiūlymą – tapau didžiausio Lietuvoje žiniasklaidos portalo užsakomojo turinio skyriaus vadove – taip jau 15 metų pavienius žodžius guldau į tekstus, o tarp klientų, su kuriais turėjau džiaugsmo dirbti – ne viena dešimtis sėkmingai veikiančių verslų, prie kurių kuriamų projektų turėjau galimybę prisidėti.

Rašau tikriausiai apie viską – nuo kelionių po atokiausius pasaulio kampelius iki debesų kompiuterijos. Pranešimai spaudai, įtraukiantys interviu, tekstai žiniasklaidai, SEO straipsniai jūsų įmonės puslapiui ar komunikacija socialiniuose tinkluose – kviečiu užsukti ir iš arčiau susipažinti su mano parengtų darbų pavyzdžiais, o tuomet susisiekti asmeniškai.

El. paštas: aiste.barbuskiene@gmail.com

Tel. numeris: + 370 601 07060

Susisiekti taip pat galite užpildę žemiau esančią formą